E shtunë, 23 Janar, 2021
9 C
Tirana

Këngëtarja shqiptare e acaruar me reperin milioner: Nuk luan dot me mua

Këngëtarja Betarix Ramosaj u përfol në media pak ditë më parë për ndarjen e saj nga reperi shqiptar që jeton në Londër, Escobar.

Edhe pse u pretendua se dyshja mund të ishin në një lidhje së bashku, ata nuk e kanë konfirmuar në asnjë moment.

Ajo është vënë në qendër të mediave rozë, pasi në rrjetin e saj Instagram ka shkruar që ajo nuk është një Barbie me të cilën mund të luash.

“Unë jam Barbie me të cilën nuk do mund të luash kurrë”, shkruan Beatrix në Instastory.

Mesa duket, këngëtarja ka zgjedhur t’ia bëjë të qartë vendin e saj reperit shqiptar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...