E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Këngëtarja iu afrua, Rudina Magjistari i kthehet të ftuarës: Të lutem largohu

Moderatorja Rudina Magjistari ka dëshmuar që në fillim të pandemisë se i zbaton në përpikmëri rregullat.

Ajo ka treguar se nuk bëhet shaka kur vjen puna tek koronavirusi, madje ka qortuar të ftuarën e saj kur i është afruar më shumë seç duhet. Rudina ka kritikuar të ftuarën e saj, e cila i ka afruar grushtin në momentin që ka hyrë në studio.

Fillimisht Magjistari i ka zgjatur grushin, dhe më pas i ka shpjeguar këngëtares Diona Fona, e cila ka mbetur pa fjalë.

“Diona Fona, e bëra një përjashtim vetëm për ty. Të preka. Të lutem shumë qëndro larg. Sepse në përgjithësi unë të ftuarit nuk i takoj. Preferoj të ruaj distancën”, tha Rudina.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...