E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Këngëtari shqiptar sulmohet nga struci gjatë xhirimeve të emisionit (VIDEO)

Këngëtari Devis Xherahu është sulmuar nga një struc, ndërsa po xhirohej në rubrikën ‘N’fermë’ në emisionin ‘E diell’. Personazhe të njohur si Liljana Kondakçi, Klodi Shala, Devis Xherahu dhe Eva Murati u bënë së bashku për të kaluar një ditë në fshat, duke bërë atje të gjitha punët e nevojshme.

Në video shihen Devisi dhe Eva Murati të cilët i afrohen strucit, i cili më pas i sulmon dhe moderatorja së bashku me këngëtarin vrapojnë. Këngëtari u sulmua nga struci, ndërsa iu desh fermerit që ta largonte me një shkop.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...