E martë, 30 Nëntor, 2021
8.5 C
Tirana

Këngëtari i njohur vret veten aksidentalisht gjatë xhirimeve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Teksas, ku këngëtari i njohur amerikan Justin Carter, ka vdekur pasi ka qëlluar veten me armë. E gjitha ka qenë aksidentale, teksa Carter po xhironte një klip të ri në Huston.

35 vjeçari ka ndërruar jetë në Huston të Teksasit, ku edhe po xhirohej klipi.

Nëna e Carter, Cindy McClellan, tha për Fox News se djali i saj po filmonte një video muzikore “kur një armë në xhepin e tij ra në tokë, ku u shkrep dhe e preku djalin në cep të syrit.” Ajo e përshkruan këngëtarin si një njeri të mrekullueshëm që besonte shumë në Zot.

Carter ka lënë pas dy vajza të vogla, Dixie dhe Kaylee.

Këngëtari ishte gati për të realizuar një turne në 10 shtete, pasi kishte përfunduar kohët e fundit marrëveshje me Triple Threat Management.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...