E shtunë, 27 Shkurt, 2021
4 C
Tirana

Këngëtari i dashur për të gjithë shkëputet nga muzika

Këngëtari i dashur nga të gjithë Ed Sheeran, do shkëputet nga muzika.

28-vjeçari ka njoftuar se do të shkëputet nga muzika pasi ka punuar “non stop” që prej vitit 2017-të.

“Përshëndetje të gjithëve. Do të bëj një pushim tjetër. Turneu ndryshoi jetën time në kaq shumë mënyra, por tani ka ardhur koha që të dalim dhe të shohim më shumë botën.

Kam punuar pa u ndalur që nga viti 2017 dhe tani thjesht do të marr një pushim për të udhëtuar, shkruar dhe lexuar. Do të qëndroj larg mediave sociale deri sa të jetë koha për t’u kthyer.

Familja dhe shoqëria ime, do të shihemi kur të shihemi dhe fansat e mi, faleminderit që jeni gjithmonë të mrekullueshëm. Premtoj se do të kthehem me muzikë të re kur të jetë koha e duhur dhe të kem jetuar më shumë që të kem çfarë të shkruaj! Shumë dashuri”, shkruan Ed Sheeran.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Studimi: Një dozë e vetme e vaksinës së Pfizerit ul transmetimin e virusit

Tre studime të reja britanike tregojnë se vaksina kundër COVID-19-s e kompanive Pfizer-BioNTech, e cila merret me dy doza, zvogëlon transmetimin e virusit pas...

Sa ndihmojnë vaksinat kineze për rritjen e influencës së Pekinit në Ballkan?

Në një kohë kur shumë vende kanë vështirësi për të siguruar doza të mjaftueshme vaksinash për koronavirusin, Kina ka shtuar përpjekjet për të shpërndarë...

Koronavirusi, Tomini: Dy fëmijë ndodhen në terapi intensive

Zv. ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini ka folur për situatën me Covid-19 në spitalet që trajtojnë koronavirusin në vendin tonë. Në një lidhje direkte me...

Epidemiologu Alimehmeti: Të saktësohen sa teste e tampone bëhen në ditë

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur për situtën e pandemisë në vendin tonë, ku është shprehur se është ende herët për të folur për një...

Rakacolli: Të hënën vijnë 15 mijë doza të vaksinës së Pfizer

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli deklaroi se të hënën do të vijnë në Shqipëri 15 mijë doza të vaksinës së Pfizer. Ajo tha në Report...