E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

“Këngëtare kot fare!”/Ronela Hajati ia kthen Arian Çanit

Këngëtarja Ronela Hajati është përfshirë në një debat me gazetarin Arian Çani, i cili herë pas here, përpiqet të sulmojë figura publike nga studio e emisionit të tij.

Ajo ka zgjedhur të injorojë komentet e tij. “Boll me këto broçkulla”, shprehet ajo për Çanin, pa sqaruar asgjë më tej.

Një nga këngët e Ronelës që ka pasur një impakt të mirë tek publiku ka qenë kënga “Vuj”, ku brenda pak ditësh është kthyer në një hit mjaft të dëgjuar.

Siç duket, kënga në fjalë nuk është pëlqyer aspak nga moderatori i njohur Arian Çani, i cili gjatë emisionit të tij “Zonë e Lirë”, ka thumbuar publikisht këngëtaren: “Hiqe fare këtë Cherr se s’na intereson, kjo këngëtare është kot fare bo, bo, bo. As nuk e përmend fare cila është, më krijon një kështu ajo mua, nuk e dua jo. Hyn në atë kategorinë e këngëtareve që nuk i ashtu dot fare, më krijon një gjë negative shumë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I rikthehet tumori pas 9 vitesh, qytetarët solidarizohen me Adriana Matoshin

Aktorja e njohur, njëkohësisht dhe deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi, njoftoi miqtë e ndjekësit e saj një ditë më parë me anë të një...

Si lindi alfabeti

Nga: Cody Cottier Anglishtja e shkruar, së bashku me shumicën e gjuhëve moderne, është aq shumë e lidhur me alfabetin e saj, saqë ne mund ta marrim atë sot si të mirëqenë. Në...

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...