E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

“Kemi edhe ne kontradiktat tona”, Miriami tregon përse zihet me Albanin (VIDEO)

Këngëtarja Miriam Cani ka zbuluar diçka nga jeta e saj e përditshme, në emisionin e pasdites ‘Rudina’.

Ajo foli ndër të tjera edhe për marrëdhënien që ka me bashkëshortin e saj Alban Skënderajn, dhe arsyen pse ata mund të zihen më shumë.

Si çdo çift, shkaku kryesor janë fëmijët. Këngëtarja tregoi se Albani është me idenë që fëmijës t’i japësh të hajë kur kërkon, por vetë Miriami ka rregulla të tjera.

“Natyrisht që po dhe zihemi më shumë për fëmijët. Fëmijët janë tema numër një si për çdo çift.

Kemi ato kontradiktat tona, por gjithmonë për mirë. Natyrisht edhe në momentin kur bëhesh prind, dhe nga pasiguria krijohen më pas ato debatet për fëmijë. Jo pse e bëre kështu, jo pse e more kështu, jo pse e ushqen Amelinë gjithë kohës edhe kur nuk do të hajë. Baballarët janë të idesë që nëse do të hajë, do kërkojë. Por që ndodh që edhe nuk kërkon dhe çfarë të bësh më pas si nënë?”, tha ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...