E hënë, 14 Qershor, 2021
14.5 C
Tirana

Kelvi Kadilli largohet nga “Pop Culture”

Moderatori Kelvi Kadilli nuk do të jetë më pjesë e “Pop Culture”. Lajmin në fjalë e ka konfirmuar vetë ai, teksa ka qënë i ftuar në një intervistë për “Vizionin e Pasdites”, në “Vizion Plus”.

Kelvi u shpreh se çdo gjë ka fazën e vetë, dhe deri këtu ishte rrugëtimi i tij me këtë emision.

“Pop Culture nuk do e bëj më, kjo është e sigurt. Nuk do e bëj më sepse mendoj që çdo gjë ka fazën e vetë”, u shpreh Kelvi.

Për të gjithë ata që kanë kureshje se çfarë planesh ka më tej, ai ka zbuluar edhe diçka interesante.

Moderatori tha se nga shtatori do e shohim me një projekt të ri, dhe do të ketë shumë surpriza.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Një ditëlindje dhe një ditëvdekje

Nga Sokol Balla Gramoz Ruçi bën 70 vjeç në dhjetor, por zëre se ditëlindja e tij ka qënë dje. Tre dekadat e jetës politike të...

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...