E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

Kejvinës ia blen i dashuri rrobat e shtrenjta?(foto)

Kejvina Kthella kujdeset shumë për look-un, duke qenë se është një nga vajzat më të njohura të ekranit.

Por për veshjet e saj luksoze është interesuar një fanse në Instagram, ku e pyet për burimin e këtyre veshjeve:

“Na trego si ta gjejmë një të dashur, që të na blejë rroba të shtrenjta si ty”, i shkruan ndjekësja, duke e ngacmuar se ndoshta e financon një partner i pasur.

Por bukuroshja nuk e ka mohuar këtë gjë, por as e ka pohuar.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...