E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Kejvina Kthella hedh kunja për velinën që do ta zëvendësojë

Kejvina Kthella e pranoi publikisht të shtunën që lamë pas se nuk do ishte më pjesë e stafit të “Xing me Ermalin”. Ishte vetë moderatori Ermal Mamaqi, i cili hapi audicionet për të gjitha ato që do të duan të bëhen pjesë e këtij emisioni.

“Dua të ndjek ëndrrat e mia. Diçka e bukur më pret në Milano. Do të më shikoni shumë shpejt në një kanal të fuqishëm italian”, tha Kejvina, ndërsa u përlot teksa foli për arsyen e largimit të saj.

Me mjaft interes është të dimë se kush do ta zëvendësojë. Ish-velina postoi një foto në Insta Story me një spec djegës në gojë, ku shkroi:

“Vetëm ky speci kuq më zëvendëson mua tek ‘Xingu’”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Të kërkojë falje ose të largohet”, Rama paralajmëron ashpër ministrat

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur mesditën e sotme kabinetin e ri qeveritar në mbledhjen e parë, ku do të miratohen disa vendime. Rama i...

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...