E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Kejvina braktis emisionin mes sezonit, zbulohet konflikti me Ermal Mamaqin

Velina bionde Kejvina Kthjella i ka dhënë fund bashkëpunimit të saj me Ermal Mamaqin. Tashmë, velinën bukuroshe nuk do e shohim më çdo fundjavë në “Xing me Ermalin”, kjo pasi ajo e ka braktisur emisionin.

Sipas Xing.al, shkak është bërë fakti që Kejvina nuk ka marrë vëmendjen e duhur nga Mamaqi, duke e braktisur atë në mes të sezonit.

Nuk dihet se çfarë do të bëjë bukuroshja pas kësaj, dhe as kush do e zëvendësojë, ndërsa nga ana e velinës nuk kemi asnjë reagim lidhur me lajmin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...