E enjte, 5 Gusht, 2021
29.5 C
Tirana

Kejsi Tola shuan heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me Flori Mumajesin

U bë një kohë e gjatë që mediat rozë flasin për një romancë të mundshme mes Kejsi Tolës dhe Flori Mumajesit.

Thashethemet e para nisën pas afrimitetit të tyre në “Kënga Magjike”, dhe gjestet romantike të Florit për Kejsin.

Duket se këtyre zërave u erdhi fundi, pasi këngëtarja ka zgjedhur që të flasë për këtë çështje. E pyetur nga Dojna Mema në intervistën e dhënë për “Pop Culture”, Kejsi u shpreh se mes tyre ka vetëm një miqësi të pastër, dhe asgjë më shumë.

“Flor Mumajesi më ka dhuruar dy këngë që unë i dua shumë, ‘U rritëm’ ka qenë e para dhe pastaj ‘Më ke mua’ që unë e kam thënë që është kënga e jetës sime, sepse teksti dhe çdo gjë ishte shumë për mua, por dhe për të gjithë ne. Është një këngë që na përfshin të gjithëve. Është një profesionist shumë i mirë, edhe kaq mund të them për marrëdhënien me Florin dhe unë vërtet e kam shumë xhan”.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Pasaporta e vaksinës”, një “teori konspirative” që po bëhet realitet

Një ditë më parë është konfirmuar zyrtarisht se New Yorku do të lejojë vetëm të vaksinuarit në bare, palestra e aktivitete argëtuese. Lajmi është...

Llogari bankare për të pastruar paratë, si e zbuloi FBI-ja 74-vjeçaren

S’janë të paktat rastet kur shtetasit e huaj strehohen në Shqipëri për t’iu shmangur drejtësisë në vendet ku janë rezident. Shtetasja amerikano-kanadeze, Lyda Harris,...

“Për lexim gjatë gushtit”

Nga: Skënder Minxhozi Ka qenë një kohë kur nxënësve ju jepej, gjatë pushimeve verore, një listë me libra për t’i lexuar. Atij brezi që e...

Kursi i këmbimit/Rritje e lehtë e euros, dollarit dhe paundit

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e euros, paundit britanik,  dollarit dhe frangës zvicerane. Më poshtë do të gjeni...

Zhvillimet kryesore në rajon në 24 orët e fundit

Çfarë ka ndodhur në rajon në 24 orët e fundit 1- Profesori i shkencave politike: Forcimi i sovranitetit të Kosovës, garanton integrimin e gjithë rajonit 2-...