E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

Kastro Zizo ‘fëlliq’ këngëtarin: Kur qeras unë, merr…

I ftuari i radhës në emisionin ‘Late Night Show’ nga Kastro Zizo ka qenë këngëtari i ri Gjergj Kaçinar.

Në një moment Kastro tregon se sa herë ndodhen në tavolinë së bashku, Gjergj Kaçinari nuk e paguan asnjëherë prosinë e tij, por largohet nga tavolina duke gjetur gjithnjë një pretekst.

Kastro zbuloi se midis tij dhe rokerit ekziston një miqësi prej vitesh, prandaj dhe takimet e tyre janë të shpeshta.

‘Sa herë më vjen Gjergji, kur jam unë, sepse jam pak i xhymertë, se e di që në jetën e vet pi birra modeste, merr uiski 10 mijë lekë tekja. Dy tre herë ke pirë nga dy dopjo, thua erdha, por ikën dhe nuk vjen më kurrë. Dhe gjithmonë unë dhe Renisi paguajmë. Çfarë qesh se unë të bëj qepaze’, tha Kastro drejtuar Gjergj Kaçinarit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Italiani gjendet i pajetë brenda hotelit në Kamëz, dyshimet e para

Një shtetas italian është gjetur pa shenja jete, në një hotel në Kamëz. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune ndaj shtetasit italian...

Kursi i këmbimit, shikoni me sa këmbehet euro, dollari dhe paundi britanik

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, euros dhe paundit britanik. Ndërkohë franga zvicerane ka shënuar rënie. Më poshtë do të...

Mbërrin i ftohti polar, temperaturat ulen deri në -4 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të sjellin mot pa reshje, por të ftohtë. Në mbrëmje...

FMN: Shqipëria me varfërinë më të madhe në rajon

Pandemia dhe tërmeti rritën varfërinë në Shqipëri, ndërsa ajo vijon të jetë më e larta në rajon. Në Shqipëri, në vitin 2020, që përkon...

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...