E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Kastro Zizo e prek Bes Kallakun në pikë të dobët: E ke përdorur Ijen për marketing

Pothuajse të gjithë shqiptarët e dinë marrëdhënien e ngushtë që ka aktori i njohur i humorit Bes Kallaku me gjyshen e tij, Ijen.

Kjo e fundit është shndërruar dita-ditës në një personazh shumë të preferuar nga publiku i gjerë shqiptar. Së fundmi, Besi ka qenë i ftuar në emisionin “Late night show” me Kastro Zizon dhe ndër të tjera ai ka folur edhe për Ijen. Moderatori Kastro Zizo e ka prekur në pikë të dobët Besin, teksa e pyeti nëse e ka përdorur gjyshen për marketing, apo jo.

“Jo, jo. Nëse ka njeri që unë e kam pikë të dobët ajo është Ija. Dora e saj është kripë. Të gjithë shijen e bukës gjithë shijen e ushqimit, gjithë shijen e dashurisë ajo ta ushqen… dora e saj është sheqer. E futa në klip dhe filloi duke i pëlqyer. Pastaj ngaqë fillova duke e nxjerrë, filloi të dilte prapë se po i pëlqente, dhe pastaj hapi Instagram. Filluan i çuan dhurata, e ndalonin në Bubq edhe shqiptarë të Kosovës për ta takuar”, është shprehur Bes Kallaku.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...