Kandidatja e PD në Tiranë voton me familjen, publikon për herë të parë fëmijët

Tabaku voton me bashkëshortin dhe fëmijët. E diela nisi herët sot për kandidaten Tabaku e cila votoi pranë Fakultetit të Drejtësisë bashkë me bashkëshortin e saj profesorin Saimir Sallaku të shoqëruar nga fëmijët e saj. Me në krah vajzën Iris ajo u shpreh se votoi për të dhe fëmijët e vendit ndryshimin.

Ajo poston për herë të parë foto me fëmijët e saj me fytyrë.