E mërkurë, 28 Korrik, 2021
22.5 C
Tirana

Kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka, si vidhet motori gjatë natës në Tiranë

Këtë të premte në emision “Stop” në Tv Klan janë publikuar disa video që tregojnë probleme të ndryshme që kanë qytetarët në vend. Qytetarët kanë dërguar shqetësimet e tyre në “Stop”, ku me anë të video tregojnë absurditetet që ata shohin.

Një qytetar ka dërguar një video, ku shihen kazanët e plehrave të cilët janë mbyllur me kapak dhe ngjajnë më shumë si koshere bletësh. Ndërkohë në Fushë-Mëzez plehrat janë përhapur kudo. Një tjetër video është sjell nga Kamzë tregon se plehrat nuk mblidhen por digjen afër koshave.

Emisioni “Stop” ka siguruar dhe një video që tregon se si një qytetar vjedh një motor gjatë natës. Pamjet tregojnë të gjithë momentin, ku hajduti pa u shqetësuar merr motorin dhe largohet nga vendi i krimit.

Drejtuesi i emisionin Saimir Kodra shprehet se në një moment hajduti ka parë rreth e rrotull se mos ka kamera dhe nuk ka vënë re që e gjithë skena po filmohej./tvklan.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...