E premte, 22 Janar, 2021
10 C
Tirana

“Kam bërë botoks, buzëqeshja më është shkatërruar”, “Gymysh” pendohet për operacionet plastike

Aktorja Songul Oden, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj si “Gymysh” në serialin me të njëjtin emër, duket se është penduar për ndërhyrjet që ka kryer.

Ajo ka realizuar një ndërhyrje në hundë, dhe ka mbushur rrudhat me botoks. Rezultati ndoshta nuk ka qenë ai i pritshmi, ndërsa aktorja nuk ka hezituar që edhe të tregojë se ka vepruar gabim.

Aktorja është shprehur për mediat turke se ka kursyer shumë para për operacionin e hundës, që nuk ia vlejti aspak.

 

View this post on Instagram

 

🤍

A post shared by Songül Öden (@sngloden) on

Madje, ajo ka treguar se për shkak të botoksit, i është transformuar buzëqeshja.

“Pas operacionit në hundë, nuk marr dot frymë. Kam kursyer shumë para për këtë operacion, por nuk ishte i suksesshëm pasi u dëmtua kërci.

 

View this post on Instagram

 

Kısa saçlarım artık #tbt🤷🏻‍♀️

A post shared by Songül Öden (@sngloden) on


Bëra dhe dy operacione të tjera në hundë më vonë. Nuk mund të marr frymë lirisht. Duke qenë se qesh shumë, kam pasur rrudha rreth syve. Kam bërë botoks, por buzëqeshja më është shkatërruar”, ka rrëfyer ajo.

 

View this post on Instagram

 

yüzünüzü güldüren insanlara düşsün yolunuz 🧡

A post shared by Songül Öden (@sngloden) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...