E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

‘Kahraman’ flet për divorcin

Aktori turk i njohur me rolin e ‘Kahraman’ në serialin ‘Një pjesë e imja’ , Ozcan Deniz, kishte dhënë sinjalet se i kishte dhënë fund martesës. Të paktën kështu shkruanin mediat rozë në Turqi, por siç duket paskan qënë veçse thashetheme.

Muaj më parë mediat turke shkruajtën se Ozcan dhe Feyza Aktan po divorcohen, dhe arsyeja ishte harxhimi i parave nga kjo e fundit.

Por edhe heshtjes i ka ardhur fundi.

Me një foto në Instagram, çifti shihet teksa ironizojnë mediat.

‘A është mjaft e qartë’, shkruhet bashkëngjitur fotos, duke treguar se jo vetëm që nuk do të ndahen, por çifti po jeton sërish momente të lumtura.

 

View this post on Instagram

 

Yeterince açık mı?!!

A post shared by Özcan Deniz (@ozcandeniz) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...

Meta merr në mbrojtje Berishën, akuzon Kim se po shkel sovranitetin e vendit

Pas një periudhe të gjatë heshtje, një ditë më parë kreu i shtetit, Ilir Meta, u prononcua për mediat duke u rreshtuar krah aleatit...