E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

“Ka pësuar parainfarkt”/Rama: Kadriu i Bahrifalliut më paska çuar në spital

Pas reagimit të Endri Fugës, Rama ka gjetur hapsirën për tu tallur me alarmin që përhapi ish-deputeti Klevis Balliu, se kryeministri është shtruar në një sital privat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Për Balliun, gjëndja e kryeministrit Rama është rënduar aq shumë nga protesta e opozitës, sa atë e kanë çuar në spital.

“Rama pëson parainfarkt”, ish-deputeti nxjerr detajet

Lajmi që u përhap në kohë reale pas postimit në Facebook nga ana e ish-deputetit demokrat, solli edhe reagimin ironik nga ana e drejtorit të Komunikimit në Kryeministri, Endri Fuga. Ai e cilësonte opozitën si të lodhur, ndaj trillonte lajme të tilla.

Rama është shtruar në një spital privat? Endri Fuga: Jeni bërë për të ardhur keq!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...