E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

“Ka ardhur momenti”, Rozana Radi gati për t’u bërë nënë

Të bëhesh nënë është një nga ëndrrat e çdo femre. Por, ndonjëherë jeta rrjedh aq shpejt, saqë vitet ikin pa e kuptuar.

Kështu ka ndodhur edhe me Rozana Radin, e cila në karrierën e saj si këngëtare, aktore, moderatore por edhe si sipërmarrëse, ka pasur pak kohë për veten.

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” me Rudina Dembaçajn, këngëtarja tha se tani është koha që t’i dedikohet më shumë vetes dhe partnerit, pse jo edhe sjelljes në jetë të një fëmije.

“Nuk kam patur kohë të bëhem nënë. Kam qenë shumë e zënë. Por sigurisht, ka ardhur momenti biologjik që duhet ta marrim seriozisht dhe t’i futemi punës”, ka thënë Rozana.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...