E enjte, 3 Dhjetor, 2020
8 C
Tirana

Justin dhe Hailey Bieber: “Falja është gjëja më e rëndësishme”

Më të lexuarat

Nesër përfundon afati 3-javor për kufizimin e lëvizjes deri në orën 22:00

Ditën e nesërme do të marrë fund edhe kufizimi i lëvizjes deri në orën 22:00, i vendosur nga Komiteti Teknik i Ekspertëve 3 javë...

“Je një shtrigë”, Rama nuk ia përton drejtoreshës së shkollës (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar një tjetër shkollë në Durrës, e cila u rindërtua pasi u dëmtua nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të...

Luftë për trashëgiminë/ Zbulohet pasuria marramendëse e Maradonës

Të shumta kanë qenë dyshimet e ngritura së fundmi, për vdekjen e legjendës së futbollit, Diego Armando Maradona, teksa në Argjentinë kanë nisur edhe...

27 vite nga vrasja e Pablo Eskobar, trafikanti nr. 1 i të gjitha kohërave

Karrierën kriminale e nisi në rrugët e qytetit të tij Medelin, kur ishte adoleshent. Vidhte makina, gurrë varresh, cigare, apo rrëmbente njerëz në këmbim...

Kurohej në Turqi prej COVID-19, ja çfarë po ndodh me trajnerin Gega

Trajneri i Kukësit Skënder Gega, ia ka dalë të mposhtë koronavirusin dhe sot pritet të kthehet në Shqipëri. Tekniku i nënkampionëve të vendit, ka...

UEFA përzgjedh stadiumin ”Air Albania” për finalen e madhe europiane

Për herë të parë në histori Tirana dhe Shqipëria futet në hartën e zhvillimit të aktiviteteve më të mëdha europiane të futbollit. Edicioni i parë...

Brenda burgut ku po mbahen Thaçi dhe ish-komandantët e UÇK-së (FOTO)

Hashim Thaçi dhe ish komandantët e tjerë të UÇK-së ndodhen në Hagë, aty ku po presin që të nisin seancat e tjera të gjykimit....

Silva Bino: Nuk e kemi kaluar më të keqen, nesër mblidhemi me Komitetin Teknik

Shefja e epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino tha se nesër Komiteti Shëndetësor do të mbajë një mbledhje për tu njohur me...

Nikollë Lesi: Rama ka blerë gazetarët VIP me thasë me euro, Gjekmarkaj shembull

Gazetari Nikoll Lesi, ka dalë në mbrojtje të kolegut të tij Agron Gjekmarkaj, për të cilin ka folur me superlativa. Në një shkrim në gazetën...

Në Shqipëri do të nisin arrestimet “VIP”, ja mesazhi i fortë që erdhi nga BE

Nga: Spartak Ngjela E shihni se çfarë dëmi historik po i sjell Shqipërisë vonesa për eliminimin e korrupsionit të lartë shtetëror dhe ngritjen e një...

Justin Bieber kohët e fundit ka ndarë me fansat e tij mënyrën e re të të jetuarit dhe të shikuarit të jetës, e cila duket se ka përmirësuar marrëdhënien me gruan e tij Hailey, te martuar në vitin 2018.

Të dy kane krijur një seria me 12 episodë në Facebook, The Biebers on Watch, i cili i përcjell ata në shtëpinë e tyre në Toronto teksa rrëfejnë historinë e tyre të dashurisë, mes uljeve dhe ngritjeve si ndarja në vitin 2016.

Në fakt, Hailey foli për vështirësinë për t’i besuar burrit të saj përsëri pas asaj periudhe të vështirë:”Mbaj mend që aq shume te doja sa: nuk me intereson që të të kem në jetën time në mënyrë romantike, por dua që ne të jemi në jetën e njëri-tjetrit dhe kjo do të ishte mirë me mua ’’.

Ndarja u lejoi që të dyve ta gjejnë veten personalisht dhe profesionalisht, si dhe forcojnë dashurinë e tyre.

Në verën e vitit 2018, të dy u afruan, falë edhe miqve të përbashkët, të cilët gjithmonë e mbështetën Justinin në periudhat e vështira dhe e mbajtën Hailey-in te azhornuar në përpjekjet dhe përparimin e këngëtarit për të zgjidhur problemet e tij.

Sipas postarit kanadez, falja është çelësi i gjithçkaje:“Ajo kishte aq shumë për të më falur dhe anasjelltas. Ne të dy kemi bërë gabime dhe unë mendoj se kur e kuptojmë se sa shumë Zoti na ka falur dhe na ka dhënë mirësi, kjo na jep mundësinë për t’i dhënë njëri-tjetrit mirësinë “.

Me pas cifti u rikthye zyrtarisht përsëri bashke dhe në korrik 2018, të dy u martuan në New York City.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Champions/ PSG hakmerret ndaj Junajtid, zbaviten Juventus dhe Barcelona

Kanë përfunduar 6 sfidat e parafundit të Ligës së Kampionëve, të zhvilluara mbrëmjen e sotme, ku u regjistruan në total plot 19 gola. PSG ka...

Koronavirusi/ Gjermania do t’i zgjasë masat parandaluese deri në 10 janar

Qeveria në Gjermani ka marrë vendim që bllokimi të zgjasë deri në 10 janar. Sipas mediave të huaja, kancelarja Angela Merkel bëri të ditur vendimin...

‘E shoh veten në Kuvend’/ Pano Soko: S’dua të jem në pushtet, por në opozitë

Kandidati i “Nismës Thurje” Pano Soko ka deklaruar se nuk e kërkon pushtetin, por do që të jetë në opozitë. Në një intervistë për Report...

Denaj: Vitin tjetër do të kemi rritje ekonomike 10.6%. Ekspertja e kundërshton

Tërmeti i 26 nëntorit dhe më pas pandemia e Covid-19 shkaktuan një goditje të ekonomisë shqiptare, dhe vuri në pah mos-përgatitjen e duhur të...

Kosova, ndër vendet më të sigurta në botë nga terrorizmi

Terrorizmi mbetet problem i rëndësishëm dhe serioz në shumë vende, pavarësisht nga rënia e përgjithshme e ndikimit të tij në të gjithë botën gjatë...