Stil

Jonida Maliqi ‘ngel në klasë’ me anglishten, ja si tallet Olti Curri (video)

               Publikuar në : 19:35 - 15/05/19 M. S

Jo vetëm rrjetet sociale kanë filluar që të tallen me mënyrën sesi Jonida Maliqi e flet anglishten, por duke përfituar nga rasti, edhe Olti Curri ka një koment.

Me anë të gjesteve, ai dublon çfarë thotë Jonida, dhe në të vërtetë kjo situatë është tejet argëtuese.

Në intervistën që realizohet me të gjithë pjesëmarrësit, Jonida siç duket ka shumë vështirësi me anglishten. Kjo situatë na rikthen edhe një herë në vëmendje, intervistën e dështuar të Eneida Tarifës.

Jonida Maliqi do të jetë përfaqësuese e Shqipërisë në festivalin e përvitshëm “Eurovision 2019”, i cili këtë vit do të mbahet në Izrael.

Ajo u shpall fituese e festivalit të 57 në RTSH me këngën “Ktheju tokës”.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT