Stil

Jo aq sa ju mendoni/ Zbuloni sa vjeç mbush sot Xhemi Shehu


               Publikuar në : 16:05 - 07/01/20 M D

Ditën e sotme moderatorja e “Portokalli”, Xhemi Shehu, feston ditëlindjen.

E dini sa vjeç mbush ajo?

Jo aq sa mendoni ju.

Me shumë gjasë mendoni se moderatorja është rreth të 30-tave, por jo!

Sot ajo feston 37-vjetorin e lindjes dhe orën 12 e ka pritur me mikeshën e saj më të ngushtë Arbana Osmanin.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT