Foto Galeri

Jennifer Lopez tregon sekretin e bukurisë pa bisturi (foto)

               Publikuar në : 18:49 - 17/04/19 M. S

Të gjithë duam të dimë sekretin e jetëgjatësisë dhe bukurisë pa bisturi. Jennifer Lopez e ka gjetur zgjidhjen, ndërsa shmang tre gjëra: kafeinën, alkoolin dhe mungesën e gjumit.

Artistja e famshme botërore ka një trup të tonifikuar dhe lëkurën plot shkëlqim. Në një intervistë të dhënë së fundmi, ajo foli për karrierën, objektivat dhe rutinën e saj të mirëqenies.

Faktet flasin vetë, pasi ajo mban një orar intensiv, me angazhimet e saj profesionale, të cilat e mbajnë plot energji.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT