E hënë, 3 Gusht, 2020
30 C
Tirana

Jennifer Lopez thyen rrjetin me pamjet e ditëlindjes! Këngëtarja feston një 50-vjetor të çmendur

Më të lexuarat

“Po kthehen në vatra potenciale”, Manastirliu bën thirrjen e rëndësishme

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në rrjetin social Facebook njofton se festat apo ditëlindjet po kthehen në vatra potenciale dhe si...

Tjetër bilanc i rëndë nga koronavirusi në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 5 viktima nga koronavirusi. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën...

U paraqit në gjendje të rëndë tek Sanatoriumi, ndërron jetë mjeku i njohur shqiptar

Mjeku Anibal Byberi nuk ia ka dalë dot mbanë me COVID-19. Mjeku ishte i shtruar në spitalin "Shefqet Ndroqi", por për fat të keq...

Kryeministri i Kosovës rezulton pozitiv me koronavirus

Kryeministri kosovar, Avdullah Hoti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoti, përmes një postimi në Facebook. Ai shkruan se...

OBSH bën paralajmërimin aspak pozitiv lidhur me pandeminë

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus së fundmi bëri një paralajmërim aspak pozitiv lidhur me pandeminë e koronavirusit. Ai theksoi se efektet...

Shkencëtarja që u arratis nga Kina: Koronavirusi doli nga një laborator ushtarak

Specialistja e virologjisë në shkollën e Shëndetit Publik në Hong Kong, Li Meng-Yan, ka deklaruar se koronavirusi e ka origjinën nga një laborator që...

“Fatkeqësisht dominojnë edhe moshat e reja”, mesazhi i fortë i mjekes

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar në rrjetin social Facebook, mesazhin e Dr. Migena Qato e cila shprehet se në spitalet COVID-19, fatkeqësisht...

Të rritesh në kohë krize, biznesi që u zhvillua gjatë periudhës së pandemisë

Orientimi i burimeve drejt prodhimit të maskave i mundësoi kompanisë së prodhimit të tekstileve, SAM, jo vetëm të kompensonte rënien e porosive nga partnerët...

Policia arreston 2 shoferë, bllokon 19 leje drejtimi

Policia e Shtetit bën me dije se kanë përfunduar në pranga 2 shoferë për drejtim mjeti në gjendje të dehur, ndërsa janë bllokuar 19...

Nuk u gjunjëzua si të tjerët gjatë himnit, basketbollisti i NBA shpjegon arsyen

Basketbollisti i Orlando Magic, Jonathan Isaac, u bë lojtari i parë i NBA që qëndroi në këmbë gjatë himnit amerikan që kur kampionati amerikan...

Ditën e djeshme ylli i muzikës botërore Jennifer Lopez festoi ditëlindjen. Për të gjithë ju që jeni kureshtarë, Jennifer ka mbushur plot 50 vjeç dhe vlen të theksohet se ajo ende vijon që të duket sikur është një vajzë e re.

Së fundmi pamjet nga festa e çmendur e saj kanë bërë xhiron e rrjetit. Këngëtarja shfaqet në superformë dhe më energjike se asnjëherë…e lumtur në maksimum po ashtu.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Koronavirusi i merr jetën 28-vjeçarit nga Shkodra

Një 28-vjeçar nga Shkodra është bërë viktima e 168-të e COVID-19 në vendin tonë. Bëhet me dije se i ndjeri punonte si elektriçist pranë...

“Ka njerëz që kanë turp nga infektimi, 10 të shtruar nga moshat 25-40 vjeç”, mjekja lëshon alarmin

Mjekja Silvana Bala, ka trajtuar një problematikë që është shfaqur me qytetarët në vend, të cilët kanë turp të pranojnë se janë infektuar. Për...

Akuza/ E paralajmëroi në Kuvend, Murrizi çon në SPAK ministrin Lleshaj

Deputeti Myslim Murrizi, është paraqitur në SPAK, ku ka depozituar një kallëzim për tenderin e uniformave që është kryer në Ministrinë e Brendshme. Gjatë të...

Zbardhen emrat e 5 anëtarëve që do zgjedhin deputetët e ardhshëm të PD-së

Kryesia e Partisë Demokratike ka emëruar sot 5 anëtarët e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, që është përgjegjës për shqyrtimin e kandidaturave të propozuara...

Stafi me koronavirus, mbyllet çerdhja në Tiranë

Koronavirusi ka mbyllur një tjetër çerdhe në Tiranë. Për shkak të infektimit me COVID-19, bëhet me dije se është mbyllur çerdhja nr. 42 në...