E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Jemi ndarë keq, me debate”, Donaldi tregon çfarë ndodhi me Borën

Shkëputja e marrëdhënies së dashurisë së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, i ka vendosur ata gjithmonë në qendër të vëmendjes. Lidhja e tyre, më pas ndarja, ribashkimi dhe pranimi i dashurisë publikisht është risjellë sërish në diskutim.

Së fundmi, Kledi ka pyetur Donaldin për historinë e tij të fundit të dashurisë, duke mos e ditur marrëdhënien e aktorit të humorit me moderatoren. Donaldi ka dhënë më shumë detaje, duke treguar se nuk janë ndarë mirë, por me debate.

Fifi: Pse jeni ndarë?
Donaldi: U bënë shumë gjëra bashkë.
Kledi: Sa vite ishit bashkë?
Donaldi: 2 vite e gjysmë.
Kledi: Moshë më e vogël?
Donaldi: Më e madhe, 3 vite.
Kledi: E famshme
Donaldi: Po
Semi: Yll e bukur
Fifi (i tregon Kledit): Ka qenë me Bora Zemanin, është moderatore e “Për’puthen”
Kledi: A ajo zeshkanja, ajo është yll
Donaldi: Yll është (qesh)
Fifi: A keni raporte të mira, jeni ndarë keq apo jeni ndarë mirë?
Donaldi: Jemi ndarë keq. Me debate me diskutime, jo se jemi ndarë se nuk bëjmë për njëri-tjetrin
Semi: Këta vdesin për njëri-tjtrin
Kledi: Edhe unë mendoj
Fifi: A e don?
Donaldi: S’di ta them

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...