E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“Je xheloze”, Shqipja e “Përputhen”: Do flas me vepra e jo me fjalë

‘Përputhen’ çdo ditë shkakton zemërim, xhelozi por edhe dashuri mes të rinjve. Takimi i radhës mes dy personazheve të shumëpërfolur aty, Shqipja dhe Andi, shkaktoi debat në studio.

Opinionisti Arjan Konomi tha se Shqipja e pëlqeu Andin për sytë e bukur, por më pas zgjodhi në takim Andrean. Më tej shtoi se Andi doli në takim me Tean dhe historia dihet.

Kjo gjë, sipas tij, ka zgjuar xhelozinë e Shqipes. Nga krahu tjetër, Shqipja tha se nuk dëshiron të shprehet, dhe se nga tani e tutje do të flasë vetëm me vepra.

Arjan Konomi: Unë vë re një xhelozi femërore. Pse? E argumentoj këtë gjë. Kemi emisionin e parë. Ajo zgjedh Andin, i pëlqen sytë e saj. Ajo pa kuptuar zgjedh Adrean në takim. Andi ndërkohë zgjedh Tean dhe takimet e tyre mallëngjejnë, Kosovë-Shqipëri-Maqedoni. Por tani që ka arritur që sallamin ta ketë me vete, pritet të shohim si do jetë takimi i tyre.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...