E hënë, 6 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

“Je shumë kot”/Rita Ora merr vendimin drastik: Po çmendem, do mbyll rrjetet sociale (foto)

Rita Ora është shumë aktive në rrjetet sociale. Shumë e duan, e shumë të tjerë shpërthejnë me një mori komentesh të pakëndshme. Pas një periudhe aspak të qetë, ajo ka marrë vendimin për ti mbyllur rrjetet sociale.

“Më kanë sharë me çdo gjë të mundshme. Ndjej se kjo gjë ndodh çdo ditë online. Më ndodh mua, i ndodh të tjerëve. Gjatë gjithë kohës më shkruajnë: ‘Dukesh e tmerrshme, je shumë kot, pse e veshe këtë, pse e veshe atë’, gjëra që nuk do i thonin në jetën reale”, u shpreh Rita.

“Nëse kjo është ajo që do, është zgjedhja jote personale. Unë do largohem nga rrjetet sociale gjatë pushimeve, që të qetësohem më shumë”, u shpreh Rita.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...