E mërkurë, 16 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Jay-Z mësoi notin vetëm pasi Beyonce lindi vajzën, “nisja e marrëdhënies sonë”

Jay-Z tha se mësoi të notonte vetëm pasi ai dhe Beyoncé u bënë me vajzë në 2012-ën.

Gjatë një episodi të “The Shop: Uninterrupt”, show i bashkëorganizuar nga ylli i NBA-së LeBron James dhe biznesmeni Maverick Carter, reperi reflektoi mbi rritjen e Blue Ivy-t 9-vjeçare së bashku me binjakët 3-vjeçarë Rumi dhe Sir.

“Është e pabesueshme. “, tha Jay-Z. “Unë nuk e mësova notin derisa lindi Blue,” deklaratë që shkaktoi reagime dhe nga të ftuarit Bad Bunny dhe lojtarja e WNBA Nneka Ogwumike.

“Kështu është”, vijoi ai. “Kjo është një metaforë për marrëdhënien tonë. Nëse ajo bie në ujë dhe unë nuk e shpëroj dot…, nuk mund as ta imagjinoj këtë skenë. Duhej patjetër të mësoja notin. Kjo është e gjitha. Ky ishte fillimi i marrëdhënies . “

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...

Arma më e fuqishme e Opozitës

Nga Oerd Bylykbashi Ligji i Dekriminalizimit funksionon si sahat! Një tjetër kryebashkiak i dënuar me burgim u zbulua falë tij, duhet të largohet nga funksioni...