E enjte, 21 Janar, 2021
12 C
Tirana

“Jam fëmija yt dhe jam krenar për këtë”, Rudina Dembacaj përlot me dedikimin për të atin

Para disa ditësh aktorja e njëkohësisht moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, ka humbur babain e saj, Rexhep Dembacaj.

Aktorja i ka bërë një dedikim prekës të atit të ndjerë. “Babai im i dashur, sikur ta dije sa i pranishëm je sapo një dyshim vjen në mendjen time. Si më shoqëron në çdo hap timin drejt asaj dere të hapur në fund të universit. Jam fëmija yt dhe jam krenar për këtë, krenar që kam pasur një baba si ti”, shkruan Rudina.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...