Shqipëria

“Jam e lumtur që Zeni ka 2 fëmijë!”/ Armina zbulon planet për martesë me djalin e Berishës


               Publikuar në : 21:56 - 12/08/19 Enno

Armina Mevlani ka folur për marrëdhënien e saj me fëmijët e Shkëlzen Berishës nga martesa e parë, teksa ishte e ftuar në emisionin “Pushime on Top”.

E pyetur nëse kanë dëshirë të bëhen me fëmijë, bloggerja është shprehur se nuk është koha e duhur, pasi të dy janë të angazhuar e të zënë në udhëtime.

“Absolutisht qe e kam menduar. Unë në fakt jam e lumtur qe Zeni i ka 2 fëmijë të cilët i dua shumë. Do e di qe fëmija im nuk do jetë i vetëm, si unë, pa motër dhe vëlla. Unë dua të kem fëmijë, dhe Zeni nuk me ka bërë asnjëherë presion, por duke qene se jemi te dy të zënë në udhëtime, dua që të jetë koha perfekte për këtë hap, që të angazhohem maksimalisht tek familja. Unë jam 28 vjeç dhe shoqet e mia mendojnë ndryshe por unë mendoj qe kur te vijë koha e duhur është më mirë dhe sigurisht pas martese”, deklaroi Armina.

Po ashtu, bloggerja është pyetur edhe nëse kanë plane për martesë: “Sigurisht që kam bërë plane. Nuk kam ndarë akoma data dhe po e mendoj mirë vendin përpara se ta bëjmë publike.”

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT