Foto Galeri

Ja si duket sot vajza e një prej filmave horror më të mirë të të gjitha kohërave (foto)

               Publikuar në : 19:08 - 08/02/19 M. S

“The Ring” është cilësuar si një prej filmave më të mirë horror të të gjitha kohërave. Ende ka njerëz ku tmerrin më të madh e lidhin me Samarën, e interpretuar nga Daveigh Chase. Por aktorja 28-vjeçare duket se ka ndryshuar aq shumë, sa pamjet tmerruese i ka lënë pas.

Daveigh ishte vetëm 12-vjeç kur interpretoi rolin horror, por që pas tij, karriera nuk i eci shumë mirë e duket se ka pasur probleme dhe me lëndët narkotike.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT