E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Ja kush do ta zëvendësojë Kejvinën në “Xing me Ermalin” (Emri+Foto)

Modelja Belinda Dragoti do të jetë velina e re që do të zëvendësojë Kejvina Kthellën, pas largimit të kësaj të fundit nga emisioni ‘Xing’ i Ermal Mamaqit.

Velina e re nuk është krejtësisht e panjohur për publikun shqiptar, pasi ka marrë pjesë në shumë kompeticione bukurie.

Kjevina pohoi se do të largohej në Itali, ku sipas saj diçka e bukur e pret.

Image result for belinda dragoti

Mirëpo Ermal Mamaqi nuk ka humbur kohë në përzgjedhjen e velinës së re, të cilën do ta prezantojë sonte për herë të parë.

Image result for belinda dragoti

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...