Foto Galeri

Ivanka Trump thyen kodin e veshjes, këmisha i ekspozon më shumë seç duhet

               Publikuar në : 14:39 - 12/06/19 S.N

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Ivanka Trump, i ka befasuar të gjithë me veshjen e saj përgjatë një takimi zyrtar.

Ajo ka qenë e pranishme në mbledhjen e Senatit për Marrëdhëniet me Jashtë në Uashington dhe dukshëm ka thyer kodin e veshjes duke u shfaqur vetëm me një këmishë të bardhë të hollë, e cila ekspozonte gjithçka.

Kaq ka mjaftuar që të gjithë të kthejnë kokat në drejtim të saj dhe mosveshja e reçipetave të kthehet në “kryefjalë” për shumë media të ndryshme botërore.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT