E enjte, 20 Janar, 2022
-1.5 C
Tirana

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar në heshtje, por ai ka kthyer me të njëjtën “monedhë”. Gazetarja e cila ishte në një transmetim të drejtëpërdrejtë, është ngacmuar teksa po bënte punën jashtë stadiumit “Castellani”.

Protagoniste e episodit ishte gazetarja e Toscana Tv, Greta Beccaglia, e cila po mblidhte opinionet e fansave pas humbjes së Violës në Empoli. Siç shihet në video, gazetarja e re po fliste në mikrofon jashtë stadiumit, kur një burrë i afrohet dhe e godet nga pas. “Më vjen keq… Nuk mund ta bësh këtë”, thotë Beccaglia, duke ruajtur qetësinë.

“Më kanë rënë me dorë, kjo që ndodhi është e papranueshme”, thotë gazetarja Beccaglia pak pas episodit, ende e tronditur nga ngacmimet që pësoi.

Policia identifikoi tifozin e Fiorentinës, i cili pas ndeshjes së 27 nëntorit ndaj Empolit ngacmoi (i futi fuart) gazetares Greta Beccaglia, teksa ajo ishte duke raportuar drejtpërdrejt për një emision sportiv.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...