E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Ishte dashuria ime e parë”, Semi flet për ndarjen nga Bojken Lako

Semi ka folur si rrallë herë për ndarjen e shumëpërfolur me Bojken Lakon. Ajo së bashku me Donaldin, ishin pjesë e një loje, ku duhet ti përgjigjeshin një sërë pyetjesh pikante. Këngëtarja shoi kureshtjen e fansave të saj, teksa ndau me ta një detaj nga jeta private. Ajo pohoi se këngëtari ishte “dashuria e saj e parë”, dhe se ish-çifti është njohur kur Semi ka qenë vetëm 17 vjeç, ndërsa Bojkeni 34.

“Kam marrëdhënie të mirë, e pyes për çdo gjë. Para Big-ut, e pyeta nëse duhet të futesha ose jo”, tha Semi Jaupaj gjatë lojës.

Ajo konfirmoi ndarjen nga Bojkeni këtë vit, në Këngën Magjike. Në intervistë, Semi u pyet nga Ardit Gjebrea: A je akoma me Bojkenin? Përgjigja e saj i habiti të gjithë.

“Bojkeni do ngelet një mik i imi i zemrës. Kam shumë respekt për të, dhe do kem gjithnjë. Është një njeri i afërt i imi. Një mik!”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...