E hënë, 26 Korrik, 2021
34.5 C
Tirana

Ish-partnerja fëlliq këngëtarin shqiptar, i publikon mesazhet

Kastro Zizo është baba i dy fëmijëve, me mama të ndryshme. Djali dhe vajza e tij jetojnë me nënat përkatëse dhe siç ka thënë herë pas here në media, Kastro shkon t’i takojë ata, teksa nuk nguron të shprehë edhe dashurinë që ka për vogëlushët.

Megjithatë, ish-partnerja e tij, Erleta Hoti, ka publikuar në rrjetet sociale një bisedë me Kastron, i cili e pyet për të bijën, teksa lë të kuptojë se ai nuk shkon ta takojë atë, por vetëm pyet.

Erleta shkruan:

Dashuria e babës ndaj vajzës së tij: Me rëndësi pjesëmarrja në pyetje?”

Ndër të tjera, në bisedë e sipër, mamaja e Mias i thotë ish-partnerit të saj se ajo nuk është postier që t’i tregojë se si është e bija.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Polici në Kroaci: Më pak viktima, nëse do ishte vendosur rripi i sigurimit

Një aksident i rëndë ndodhi ditën e djeshme në Kroaci, ku një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë me pasagjerë shtetas nga Kosova, doli nga rruga...

Një pasuri e vogël që provokon dhe turpëron të mëdhatë e paligjshme

Nga Preç Zogaj Agjencia kundër Korrupsionit në Kosovë publikoi para pak kohësh deklaratën e pasurisë së Kryeministrit Albin Kurti për vitin 2020. Gjithsej 529 euro...

Tokio/ 13 vjeçarja japoneze fiton medaljen e arit në ‘skateboard’ për femra

Ari i parë olimpik në ‘skateboard’ për femra iu dha 13-vjeçaries japoneze Momiji Nishiya në eventin në dëborë në Ariake Sports Park. Nishiya shënoi 15.26...

Gjykata e Lartë me 8 anëtarë, Meta firmos dekretin për gjyqtarin Artur Kalaja

Nga dita e sotme, Gjykata e Lartë përbëhet nga 8 anëtarë. Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka firmosur dekretin për emërimin e gjyqtarit Artur...

Merkato/ Juventusi do lojtarin e Junajtidit, vlen 50 milion

Juventusi ka nevojë për një sulmues, pavarësisht se çfarë do të ndodhë me Kristiano Ronaldon, prandaj vëmendja kthehet te flaka e vjetër, tek një...