E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Ish-partneri i plasi skandalin, autorja e “Për’puthen” reagon për herë të parë

Autorja e emisionit “Për’puthen”, Olsa Muhameti, ka reaguar për herë të parë për historinë Hysen-Alvisa që bëri shumë bujë.

Konkurrentja e “Për’puthen”, Alvisa Qarri kërkoi të largohej nga emisioni i dashurisë gjatë natës së “Prime-t”, pasi ish i dashuri i saj, Hysen Ramaj bëri publike disa incizime.

Sipas tij, Alvisa ka qenë e lidhur me të gjatë gjithë kohës, dhe me djemtë e tjerë ka dalë vetëm për lojë, sepse dëshironte që të bëhej e famshme.

Dje në emision u transmetua një videomesazh nga Alvisa, ku i falenderonte të gjithë për mbështetjen, dhe veçanërisht Olsa Muhametin. Kjo e fundit ka publikuar disa postime në Instastory, duke mbajtur qëndrim mbi këtë rast të ndjeshëm.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...