E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Ish-konkurrentja e “Big Brother”: Donaldi nuk heq dorë nga Bora (VIDEO)

Rudina Demneri apo siç njihet ndryshe si Paloma, ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku dhe ka dhënë mendimin e saj për raportin Bora-Donald- Beatrix.

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Albania”, tha se Donaldi ka një natyrë të paqëndrueshme, dhe ka një dashuri shumë të madhe për Bora Zemanin.

“Nuk e besoj që ai do të heqë dorë kollaj nga Bora. Qofsha e gabuar, por ka një qasje shumë të madhe me atë vajzë. Nuk e di si do të vazhdojnë gjërat, sepse janë shumë të çuditshme, besuam njëherë një dashuri të madhe, pastaj tha ‘pres diçka’”.

Paloma ka qenë një nga konkurrentet më të komentuara në “Big Brother VIP Albania” si rrjedhojë e debateve dhe diskutimeve të shumta që ajo është përfshirë gjatë rrugëtimit të saj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...