E diel, 16 Janar, 2022
15.5 C
Tirana

Ish-futbollisti i Interit nuk pendohet që rrahu prindërit: Do të dal fitimtar!

Fredy Guarin është arrestuar nga Policia në Kolumbi për shkak të dhunës në familje.

Ish-mesfushori i Interit kishte ushtruar dhunë mbi prindërit e tij, teksa policia e largoi futbollistin në mënyrë të dhunshme, ku edhe dukej i gjakosur.

“Sot përballem me një betejë të vështirë në jetën time, por jam i sigurte që me ndihmën e zotit dhe të gjithë atyre që më njohin do të dal fitimtar”, shkroi Guarin.

“Vlerësoj thellësisht nga zemra të gjitha mesazhet mbështetëse që kam marrë nga ju, që më bëjnë të shpresoj se do të përmirësohet gjithçka ditë pas dite. Do të vazhdoj të punoj ndershmërisht”, deklaroi Fredy Guarin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...