E enjte, 17 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

Ish-deputetja e LSI-së, në muajin e gjashtë të shtatzënisë

Ish-deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, ku ndau emocionet e pritjes së ëmbël për herë të dytë. Ajo zbuloi se është në muajin e gjashtë, dhe se do të bëhet nënë e një vajze.

Klajda tregoi se gjatë gjithë këtyre muajve ka shtuar vetëm 4 kilogramë, dhe nuk është aspak e shqetësuar për format trupore, edhe nëse do të shtojë në muajt në vijim.

Sa i përket angazhimit në politikë, ajo pranoi se situata e trazuar nuk e ndihmon aspak në gjendjen që ndodhet, por uron që gjërat të përmirësohen me kalimin e kohës.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reporterët pa Kufij: Rusia po i vret mediat e pavarura

Reporterët pa Kufij paralajmëruan për “zhdukjen graduale” të mediave të pavarura në Rusi dhe i kërkuan presidentit Vladimir Putin që të shfuqizojë të ashtuquajturin...

Italia ”shkërmoq” Zvicrën dhe kalon në raudin tjetër të ”Euro 2020”

Përfundon ndeshja e Grupit C. Italia ka mundur me rezultatin e pastër 3-0, Zvicrën dhe është kualifikuar në raundin tjetër të “EURO 2020”. Ndeshja u...

Irani synon blerjen e satelitëve rusë

Njoftimet se Irani po kërkon të blejë një sistem satelitor rus të avancuar nuk janë "veçanërisht shqetësuese" për sigurinë e trupave amerikane në rajon,...

Padia e Metës për Teatrin Kombëtar, Kushtetuesja tërhiqet për të marrë vendimin

Ka përfunduar pas 12 orësh, seanca në Gjykatën Kushtetuese për çështjen e shembjes së Teatrit Kombëtar, e cila filloi mëngjesin e sotëm rreth orës...

“Mos përdor gjuhën e Bashës”/ Spiropali debat me Abilekajn për 25 prillin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe gazetari Enton Abilekaj, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme. Të ftuar në emisionin ''Open''...