E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

Ish-deputeti ‘kryqëzon’ Veliajn/Velina e Bashkisë është thoi i qelbur i Edvinit

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion”,  Veliaj hodhi poshtë në mënyrë kategorike të gjithë zërat që flisnin për një përçarje mes tij dhe Ramës. Ai jo vetëm që i kundërshtoi këto zëra, por tha se ata komunikojnë 20 herë në ditë me njëri-tjetrin, duke dëshmuar raportin e mirë.

Por qëndrimi i tij ka ngacmuar ish-deputetin e PD, Edi Paloka, i cili i është kthyer me një sërë ofendimesh. Reagimi i kryebashkiakut Veliaj, se raporti me kryeministrin Rama është si mishi me thoin ka irrituar Palokën, i cili në statusin e radhës në Facebook, i është sulur me një sërë sharjesh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...