E hënë, 25 Tetor, 2021
9.5 C
Tirana

Ish-banorja e ‘Big Brother’ i jep fund beqarisë (FOTO)

Ish-banorja e ‘Big Brother’, Mimoza Krasniqi i ka dhënë fund beqarisë. Ndonëse ceremonia është mbajtur më 12 shtator, bukuroshja ka zgjedhur që të ndajë sot disa foto me miqtë e saj. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale fotot nga dasma, ku është shfaqur si një nuse aspak tradicionale.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Video ‘thyen’ rrjetin/Graniti surprizon Fifin, plas sherri në 'Big Brother VIP'

“Rama ka frikë të hetohet”, PD dorëzon padinë e parë

Nënkryetarja e PD-së, Grida Duma dhe Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi kanë dorëzuar në Gjykatën Kushtetuese, padinë për mos ngritjen e Komisionit Hetimor për...

Degradon situata brenda “Big Brother VIP”. Monika gjuan me mandarinë Fifin

Monika, Fifi dhe Paloma vijojnë të mbajnë lojën e tyre, ndërsa orët e fundit zihen për pastërtinë. Kjo është një lojë mes tyre, por...

Grusht shteti, arrestohet kryeministri. Reagojnë menjëherë SHBA-ja dhe BE-ja

Anëtarë të qeverisë kalimtare të Sudanit dhe udhëheqës të tjerë civilë, janë arrestuar mes raporteve për një grusht shteti ushtarak. Kryeministri Abdalla Hamdok është mes...

Bie qeveria/Ushtria arreston zyrtarët e lartë, thirrje për protesta

Kryeministri sudanez Abdalla Hamdok është vendosur në "arrest shtëpie" nga "forcat ushtarake", tha Ministria e Informacionit e vendit, në një deklaratë të postuar në...

“Tha se arma ishte e sigurtë”/Ndihmës regjisori, subjekt i ankesave që në 2019

Detaje të reja janë zbuluar lidhur me ngjarjen e rëndë ndodhur ditë më parë, ku gjatë sheshxhirimit, Alec Baldwin vrau një person e plagosi...