E martë, 23 Shkurt, 2021
11 C
Tirana

Ingrit Gjoni flet për sherrin e madh me Çiljeta Xhilagën

Ingrit Gjoni e ka thënë shpesh në intervista të shumta se me Çiljeta Xhilagën janë shoqe të ngushta. Këngëtaret kanë një miqësi 20-vjeçare. E po kështu edhe bashkëpuniet e tyre janë po kaq të suksesshme. E ftuar sot në “E Diell”, Ingriti solli në kujtesë një sherr të saj me Çiljetën, teksa ishin për një koncert në New York në vitin 2010. Sherri mes tyre kishte ndodhur për një laps sysh. Por inati nuk ka zgjatur shumë, dhe ato e hodhën pas krahëve këtë situatë qesharake.

“Nuk e di sesi dolëm të këndonim para 1 mijë vetave, pasi ishim zënë për një laps sysh”, rrëfen Gjoni.

“Një mikesha jonë na solli një laps, dhe ne sikur po ndanim pronat. Jo ma dha mua, e jo ta dha ty. Por e kishim shumë seriozisht zënkën. Na mbeti shumë hatri. Kemi kënduar gjatë gjithë natës me inat, por të nesërmen kur shkuam të hanim mëngjes, e harruam fare”, përmbylli rrëfimin e saj këngëtarja.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vrasja e dyfishtë për drogë në Malësi të Madhe/ Mbyllen hetimet për babë e bir

Pesë muaj nga vrasja e Vilson Çutajt dhe Klemend Pepajt në Malësi të Madhe, Prokuroria e Shkodrës ka mbyllur hetimet duke gjetur vetëm një...

Koronavirusi/ Më shumë të shëruar se të infektuar, por kurba mbetet e lartë

Kurba e koronavirusit vijon të mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.021 raste të reja, nga 3.258 testime të...

Pse temperaturat ulen shumë gjatë natës në shkretëtira?

Nëse do të ndërmerrni një udhëtim ditor në shkretëtirën e Saharasë në Afrikën e Veriut, do të duhet të keni me vete më shumë...

Burgosja e Navalny/ BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit...

Përplasja Rama-Meta/ Pushteti s’është marrëdhënie dashurie por produkt interesi

Kryeministri Edi Rama ka kohë që po përplaset me Presidentin Meta në akuza dhe kundërakuza. Mendoni se kjo po kthehet në një bumerang, duke...