E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Indi/ Automjeti i parkuar zhduket në disa sekonda (Video)

Një automjet i parkuar, u zhduk brenda pak sekondave, pasi toka poshtë saj u ça. Ngjarja ndodhi në Mumbai të Indisë, teksa mësohet se e në vendin ku ishte parkuar makina, ndodhej një pus i mbuluar me beton, i cili pësoi çarje, duke shkaktuar incidentin, shkruan BBC.

Fatmirësisht, autoritetet policore bënë me dije se nuk pati viktima. Gjatë një interviste për mediat lokale, pronari i automjetit tha se nuk i kishte shkuar kurrë në mendje se do të ndodhte diçka e tillë.

“As në ënddërr nuk e kisha imagjinuar diçka të tillë. Nëse do e dija, përse do e parkoja makinën aty?”, tha ai.

Sipas banorëve të zonës, pusi ishte mbuluar me beton rreth 40 vite më parë, për të krijuar hapsirë për parkimin e automjeteve. Megjithë ngjarjen e rëndë, u bë e mundur heqja e ujit nga pusi, dhe tërheqja e automjetit sërish në sipërfaqe.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertogrul”

Aktori i njohur turk, Ayberk Pekcan, ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. I ndjeri ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”. Mediat turke thonë se...

Gjirokastritët dhe korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...