E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Icardi me “100 probleme”, Wanda ndez rrjetin me foton me bikini

Ish-kapiteni i Inter, Mauro Icardi është duke kaluar një moment të vështirë në karrierën e tij. Problemet me Spallettin dhe shokët e skuadrës në sezonin që u la pas duket se do ta ndjekin edhe tani që Antonio Conte mori drejtimin e zikaltërve.

 

View this post on Instagram

 

Polynesia

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on


Ai nuk bën pjesë në planet e trajnerit të ri dhe dirigjenca zikalëtr po sheh opsionet për ta larguar nga ekipi dh po shikon të sigurojë zëvendësuesin ideal. Për këtë situatë të pakëndshme të gjithë kanë drejtuar gishtin nga bashkëshortja menaxhere e tij Wanda Nara.

 

View this post on Instagram

 

Buen día , mood recién levantada ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on


Problemet nisën nga momenti që Wanda u bë pjesë e një emisioni televiziv dhe deklaratat e saj përçanë ambientin zikaltër. Por pavarësisht situatës së rënduar me skuadër, Icardi dhe Wanda janë duke kaluar pushimet. Modelja Wanda Nara këtë mëngjes ka publikuar në Instagram një foto me bikini ku tregon format e saj, duke lënë mënjanë problemet dhe streset e karrierës së të shoqit.

 

View this post on Instagram

 

Selfie ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

Selfie ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

Pink mood

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...