E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

I tha se shkon në shtrat për një kafe, Sindi ironizon Melisën

Marrëdhënia mes Melisës dhe Sindit në ‘Për’puthen’ duket se ende është e agravuar. Ato nuk kanë miqësi dhe sapo u jepet mundësia, thumbojnë njëra-tjetrën.

Disa puntata më parë, Sindi dhe Melisa u përfshinë në një debat të ashpër në studio. “Unë do e bëj kur ta ndjej, jo si ti që e bën me të gjithë për një kafe”, i tha Sindi-Melisës.

Kjo e fundit doli nga studioja, dhe shpërtheu në lot në prapaskenë.

Raporti mes vajzave vazhdon të mbetet i acaruar, madje Sindi ironizoi Melisën në takimin e saj të fundit me Erlindin. Ajo mori një metër me vete, njëjtë si bëri Andi pak ditë më parë për Melisën.

E pyetur nga Bora Zemani, Sindi tha se po merr shembull nga njerëzit me eksperiencë. “Nuk ishte ironi Bora, unë po merrja shembull nga njerëz që kanë eksperimentuar në jetën e tyre, kanë eksperienca. Meqë unë nuk kam dhe nuk di të bëj takime, thashë po marr shembull nga këta”, u shpreh Sindi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...