E diel, 13 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

I publikojnë mesazhin provokues, konkurrentja e ‘Përputhen’ shpërthen në lot (VIDEO)

Debate të shumta janë shkaktuar në puntatën e djeshme në “Përputhen”. Ana, vajza e cila ra në sy që në puntatën e parë, për elegancën dhe sharmin e saj, ka shpërthyer në lot pas komenteve negative që kishte marrë në rrjetet sociale.

Teksa në studio po diskutohej mbi komentet negative që konkurrentët kanë marrë në rrjetet sociale, kur erdhi radha e Anës, ajo shpërtheu në lot pas një komenti që i përmendte të atin. Bora tregoi se Ana e ka humbur të atin pak muaj më parë, dhe komentet e tilla janë të rënda për të.

“Kjo është thembra e Akilit tek unë, kjo gjë më prek sa herë ma kujtojnë. Unë mendoj se ai është shumë krenar për mua atje ku është. Ai diti të rriste një fëmijë të lirë dhe që di të jetë e zonja vetes për çdo gjë”, u shpreh Ana me lot në sy.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...

Itali: Vaksinimi me AstraZeneca, vetëm për personat mbi 60 vjeç

Vaksina Astrazeneca në Itali do të përdoret vetëm për njerëzit mbi 60 vjeç. Lajmi vjen pas rasteve të rralla të trombozës që kanë ndodhur...

Shqipëria ngjitet në çatinë e botës, por me cilat prioritete?

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...