E shtunë, 23 Janar, 2021
8 C
Tirana

I lidhur me Bora Zemanin?Aktori zbulon çfarë po ndodh me jetën e tij

U bë një kohë e gjatë që aktori i humorit, Donald Veshaj, përflitet për një romancë me moderatoren e njohur shqiptare Bora Zemani. Sipas “Panorama Plus”, çifti është në një lidhje dhe kanë hapur një kapitull të ri në jetën e tyre.

Por kureshtja e fansave nga të dy palët është e madhe. Aktori ka qenë një ndër të ftuarit e mbrëmjes së djeshme në “Soirée”, ku foli për jetën private.

Ai foli edhe për “kushtet” që bashkëshortja e tij e ardhshme duhet të ketë, në mënyrë që të marrë unazën.

“Mjafton të jetë… mund të jetë dhe e huaj. Dua një person që të më japë atë që i dhashë! Sot ka ikur kjo pjesa që nga je, nga vjen. Mund të martohesha edhe me një lushnjare”, u shpreh Donaldi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...