E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

I dha fund lidhjes disavjeçare, Bushpepa flet për atë që i ka rrëmbyer zemrën

Këngëtari i njohur Eugent Bushpepa, ka zbuluar se i ka dhënë fund marrëdhënies disavjeçare me vajzën e quajtur Andia. Jo vetëm kaq, por ai ka dhënë provat se e ka harruar shumë herët. I ftuar në “Soiree” me Jonida Shehun, këngëtari i njohur ka rrëfyer se tani po përjeton një romancë tjetër me një vajzë bjonde.

Jonida Shehu: Bjonde apo brune
Eugent Bushpepa: Bjonde
Jonida Shehu: Di të gatuajë, apo gatuan ti për atë
Eugent Bushpepa: Gjysëm për gjysëm
Jonida Shehu: E ke sjellë në shtëpi, e ke prezantuar?
Eugent Bushpepa: Me Evën nuk është prezantuar, me mamin dhe motrën tjetër po.
Jonida Shehu: Artiste apo dentist?
Eugent Bushpepa: Asnjëra nga të dyja
Jonida Shehu: Rock-ere apo repere?
Eugent Bushpepa: Rock-ere
Jonida Shehu: Xheloze apo tolerante?
Eugent Bushpepa: Shumë tolerante
Jonida Shehu: E gjatë apo e shkurtër?
Eugent Bushpepa: Mesatare.
Jonida Shehu: Në klipet e tua do ta shohim ndonjëherë
Eugent Bushpepa: S’besoj
Jonida Shehu: Eva çfarë tha mami kur e pa për herë të parë?
Eva, e motra e Eugentit: Ka një defekt, i sjell të gjitha në shtëpi
Jonida Shehu: Kë këngën tënde pëlqen ajo?
Eugent Bushpepa: “Ëndërr reale”
Jonida Shehu: Ndonjë plan për familje apo për t’u bërë baba?
Eugent Bushpepa: Shumë herët për ta thënë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...